O roku 2017

IMG_4273.jpg

V roku 2017 sa odohralo niekoľko pre mňa dôležitých udalostí. V júni vyšlo pokračovanie trilógie Insomnia – Hypersomnia. Hypersomnia sa rovnako ako Insomnia dostala medzi 100 najpredávanejších kníh na Martinuse a usadila sa na krásne 19. miesto. S knihou som absolvovala besedy v Bratislave, Košiciach a Nitre a rada som mnohých z vás stretla osobne znova či po prvý krát :-)

Ďalšou dôležitou udalosťou bolo vydanie Insomnie v českom jazyku. Preloženie knihy do češtiny bola pre mňa veľká vec, nakoľko tým kniha opustila rodnú hrudu a vycestovala za hranice.

Okrem slovenčiny a češtiny sa posunul vpred i preklad do anglického jazyka. Pred Vianocami mi moja anglická editorka poslala zredigovaný preklad a ja hľadám agenta, ktorý ma bude zastupovať v zahraničí. Insomnia v angličtine bude čoskoro dostupná na Amazone :-)

Tu je zopár momentov z môjho života v roku 2017:

-       Začala som behávať a prvýkrát som zabehla 12 km
-       S Hypersomniou som bola v televízii a v živom vysielaní rádia (a veľmi som si to užila :-)))
-       Prvýkrát ma ako autorku niekto spoznal na verejnosti :-D
-       Insomnia aj Hypersomnia boli obe naraz v rebríčku top 100 najpredávanejších
-       Založila som si čitateľský preukaz a začala som chodiť do knižnice
-       Založila som si kartičku vo fitku a začala som chodiť cvičiť
-       Na Halloween som sa prezliekla za Beetlejuica!
-       Zistila som, že pri mixovaní vrelej tekutiny treba dávať pozor na tlak, ktorý mixovaním vznikne, pretože mixér môže.. ja neviem.. napríklad vybuchnúť a vy budete nachádzať kúsky kokosu po dome ešte o pár týždňov neskôr :-D

MOJE FOTKY NÁJDETE NA MOJOM INSTAGRAME

Rok 2017 mi priniesol pekné i smutné okamihy. Niečo sa podarilo a niečo zasa nie, niečo som našla a niečo stratila. Navštívila som niekoľko nových miest a vrátila sa na tie, ktoré pre mňa kedysi veľa znamenali. Stretla som sa so starými priateľmi a vytvorila som si nové priateľstvá. Nejaké príbehy som napísala a nejaké prečítala. A toto všetko urobilo rok 2017 skvelým :-)

Do nového roka vám prajem nielen veľa skvelých prečítaných príbehov, ale tiež mnoho zážitkov, ktoré prežijete v dobrom zdraví s tými, ktorých máte najradšej :-)